Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

971 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mourinho: “Moratti ka bere shume per Interin. Kam folur dhe me ka thene…”

Mourinho: “Moratti ka bere shume per Interin. Kam folur dhe me ka thene…”
Andi Prifti

Jose Mourinho nuk mund te mos i dergonte nje mesazh Massimo Morattit. Gjate konferences se stome per shtyp, tekniku portugez ka shprehur mendimin e tij per shitjen e Interit tek Erick Thohir.

Nje mesazh qe permban respekt per Morattin: “Kam folur me Morattin, e mora ne telefon kete jave. I kam thene qe bere mjaft per Interin, po ashtu edhe familja e tij. Meriton qe te ndihet i lire dhe te beje ate qe deshiron. Besoj se ka marre vendimin e duhur.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.