Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

422 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mourinho: “Moratti, pasioni do te jete i njejte. Shtepia ime…”

Mourinho: “Moratti, pasioni do te jete i njejte. Shtepia ime…”
Xhorxh Gellci

Ne faqet e Gazzetta dello Sport te sotme gjejme edhe mendimin per Massimo Morattin nga ana e Jose Mourinhos, teknikut aktual te Chelseat, i cili eshte i paharrueshem per te gjithe tifozet zikalter: “Kam folur me Morattin dhe e kam falenderuar shume per ate qe ka bere gjithmone tek Interi dhe per ate qe i ka dhene futbollit. Tani, per ate eshte momenti ta jetoje Interin ndryshe, edhe pse me te njejtin pasion. Ai e di qe shtepia ime ne Londer eshte edhe shtepia e tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.