Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,219 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mourinho: “Nuk eshte më Interi im, por sa bukur ti takoj.”

Mourinho: “Nuk eshte më Interi im, por sa bukur ti takoj.”
Xhorxh Gellci

Jose Mourinho priste me ankth kete moment dhe tani do te gjendet perballer Interit si kundershtar per here te pare pas lamtumires te tij.

Special One pranon qe nga ajo skuader nga ngelur shume pak, por nuk i fsheh emocionet: “I rishoh per here te pare pas finales te Champions League. Heren e fundit qe i kam pare ka qene maji i 2010. Tanime kane ngelur 6 ose 7 lojtare nga Interi im por stafi eshte fantastik, te gjithe pjesetaret e stafit jane fantastike. Kam nje lidhje te shkelqyer me ta, prandaj do te jete fantastike ti rishoh.”

Por gjithsesi, legjenda zikalter nuk ben leshime: “Pavaresisht se eshte nje miqesore, duam te fitojme absolutisht dhe gjate ndeshjes, ndjenjat vendosen menjane, sic kam bere me Chelsean kur drejtoja Interin. Dhe behej fjale per Champions League, jo per nje miqesore.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.