Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,245 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mourinho rimendon per Interin: “Kam qene ne nje klub te mrekullueshem”

Mourinho rimendon per Interin: “Kam qene ne nje klub te mrekullueshem”
Xhorxh Gellci

Kam lene Chelsean ne 2007 dhe kam shkuar ne dy vende te medhenj ne aspektin futbollistik, si Italia dhe Spanja, dhe kam stervitur dy klube fantastike si Interi dhe Reali Madrid. Por kam dashur gjithmone te kthehem ketu ne Londer, sepse eshte speciale te kthehesh dhe shpresoj te qendroj gjate.” Keto jane fjalet e Jose Mourinho, me te cilat ka kujtuar per te disaten here eksperiencen ne pankinen zikalter, ku fitoi gjithcka qe mund te fitonte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.