Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 30, 2020

Scroll to top

Top

1,984 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mundo Deportivo – Conte deshiron Kovacic tek Interi: eshte nje opsion konkret!

Mundo Deportivo – Conte deshiron Kovacic tek Interi: eshte nje opsion konkret!
Inter Club Staff

‘Conte deshiron Kovacic tek Interi’.

Ky eshte titulli i publikuar sot nga El Mundo Deportivo, qe e jep si nje lajm te sigurt kalimin tek Interi te ish-tranjerit te kombetares italiane dhe te Chelseas.

Sipas tyre, nje nga kerkesat e Contes tek Interi eshte pikerisht kroati ne pronesi te Real Madrid por ne huazim tek Chelsea.

Gjithesesi jo vetem Interi e kerkon Kovacic: sipas tyre edhe Zeniti eshte pas tij, por ky eshte nje operacion qe nuk pelqehet nga kroati.

Ne kete moment shanset me te medha per transferimin e tij i ka Interi duke pare edhe vleren e rene ne merkato te Kovacic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.