Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 29, 2020

Scroll to top

Top

453 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mundo Deportivo – Kush tha qe vetem Lautaro? Barcelona i ben oferte Interit edhe per nje lojtar tjeter!

Mundo Deportivo – Kush tha qe vetem Lautaro? Barcelona i ben oferte Interit edhe per nje lojtar tjeter!
Inter Club Staff

Kontaktet ndermjet Interit dhe Barcelones jane gjithmone e me shume te shpeshta.

Tema kryesore mbetet interesi i klubit katalanas per Lautaro Martinez, por Mundo Deportivo eshte e sigurt.

Ne tavolinen e tratativave sipas tyre ka edhe emra te tjere qe po diskutohen pervec Lautaro Martinez.

Klubi i Barcelones duket se po kerkon nje mbrojtes qendre dhe i ka hdhur pikerisht syte ne javet e fundit tek Interi.

Sipas Mundo Deportivo, Barcelona kerkon Milan Skriniar. Sllovaku pelqehet shume nga Barcelona por eshte edhe ne shenjestren e Real Madrid.

Ai ka nje kontrate deri ne 2023 me Interin dhe sot vleresohet pak a shume me nje cmim qe eshte diku tek 70 milione eurot nga drejtuesit zikalter.

Sipas te perditshmes katalanase, edhe Interi ka nje interes per mbrojtesin e Barcelones, Samuel Umtiti.

Mbrojtesi francez ka deshtuar me pritshmerite deri me tani por kur eshte ulur ne pankine Qique Setien, ai eshte rikthyer ne nivele te larta.

Umtiti eshte propozuar me heret nga Barcelona per Lautaro Martinez, por Mundo Deportivo flet per idene me te re te Barcelones: Umtiti dhe 20 milione euro ne kembim te kartonit te Skriniar.

A do ta pranonte Interi kete oferte? Shume e veshtire qe kjo te ndodhe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.