Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,936 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mundo Deportivo – Tani Interi rikthehet ne sulm per nje objektiv te vjeter…

Mundo Deportivo – Tani Interi rikthehet ne sulm per nje objektiv te vjeter…
Inter Club Staff

Vijne shume lajme merkatosh nga shtepia e Barces.

Sot Mundo Deportivo analizon kapitullin e shitjeve tek skuadra blaugrana: Nder lojaret qe do te largohen nga Camp Nou jane emrat e Víctor Valdés, Thiago Alcántara, Bojan e Ibrahim Afellay. Dhe pikerisht per hollandezin, pas rikthimit nga huazimi tek Schalke, ai ndiqet akoma nga Interi. Ne rast se zikalterit do te hidheshin ne nje sulm te vertete do te ndesheshin koke me koke me Tottenham dhe Lazion. Sidomos me Spurs, te cilet jane te gatshem te ofrojne 9 milion euro per hollandezin – raporton gazeta e perditshme Katalanase.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.