Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

990 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Muriel tregon: “Ndjek Inter, jam tifoz qe i vogel”

Muriel tregon: “Ndjek Inter, jam tifoz qe i vogel”
Xhorxh Gellci

Protagonist i nje tjeter sezoni te shkelqyer me fanellen e Udineses, kolumbiani Luis Muriel flet ne nje interviste per Sportweek, reviste javore e Gazzetta dello Sport, ku pervec te tjerash permend edhe interin. Tregon se qe i vogel e ka patur pike te dobet sepse: “Ne Kolumbi, kur isha femije, kisha shoke qe benin tifo te gjithe per Juventus dhe Milan. Atehere une, per te qene i ndryshem nga ata, zgjodha Interin. Dhe e ndjek akoma…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.