Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

949 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Murillo: “E ardhmja? Do e mendoj ditet e ardhshme, kam 3 vite kontrate”.

Murillo: “E ardhmja? Do e mendoj ditet e ardhshme, kam 3 vite kontrate”.
  • On 03/06/2017, 0:15

I intervistuar nga WinSport ne aeroportin e Calit ku udhetoj per pushime ne Kolumbi, Jeison Murillo ka folur per te ardhmen: “Do e mendoj ditet e ardhshme, kam nje kontrat edhe per 3 vite me Interin dhe jam i qete. Tani dua te shijoj pushimet e ta le pak menjane futbollin. Dua te rifitoje energjite pas nje sezoni shume te veshtire. Mungesa e grumbullimit ne kombetare? Jam i qete, Pekerman ka dy ndeshje miqesore, do pres gushtin kur do jene eleminatoret dhe do kem nje ritem me te mire”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.