Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 22, 2022

Scroll to top

Top

969 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Murillo: “Ne provuam, me vjen keq per rezultatin”.

Murillo: “Ne provuam, me vjen keq per rezultatin”.
  • On 28/08/2016, 21:30

Jeison Murillo ka komentuar prezencen e tij te pare me Inter per kete sezon, mbrojtesi kolumbian eshte ndalur ne mikrofonat e Inter Channel: “Deshironim tre pike, kemi provuar dhe me vjen keq qe nuk arritem te fitonim e te benim nje performance te denje perpara tifozeve tane. Ndeshjen tjeter do ja dalim. Nuk me duket e drejt te kthej te shkuaren, por misteri po kerkon vlerat dhe karakteristikat tona, do vazhdojme te punojme pasi duhet te permiresojme kondicionin fizik. Komplimente Palermos, kemi provuar shume here per te gjetur golin por deshira jone per te fituar do vazhdoje. Kishim shume shanse, Une, Joao, Gery, Mauro por sot na mungoje fati. Tani do kthehem ne Kombetare ku do ndeshemi kunder Venezueles e Brazilit”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.