Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

4,366 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Murillo si Susic, pune e kryer: ja shifrat. Ishte i percjellur prej muajsh dhe tani…

Murillo si Susic, pune e kryer: ja shifrat. Ishte i percjellur prej muajsh dhe tani…
Bujar Berishaj

Jeison Murillo dhe Inter, akord total. Edhe me Grandan, qe eshte pronare e kartonit te lojtarit qe zikalterit e percjellin prej muajsh. Dhe tani e ka bllokuar, duke arritur akord edhe me Granada, lajm i konfirmuar sonte absolutisht. Si shifra, tete milion me nje pagese me rata. Nje levizje e dites se sotme per korrikun, saktesisht ajo cfare Inter do te bej edhe me Susic te Hajduk Split. Por marreveshja per Murillon eshte e oreve te fundit, gjeja qe llogaritet me shume.”

Keshtu shprehet Alfredo Pedulla per goditjen tjeter te Piero Ausilio pervec Brozovic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.