Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 2, 2021

Scroll to top

Top

1,589 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Murillo, tre pista angleze. Zenit propozon nje shkembim: Garay + cash! Bruma…

Murillo, tre pista angleze. Zenit propozon nje shkembim: Garay + cash! Bruma…
Bujar Berishaj

Inter do te transferoj nje mbrojte, shume do te varet nga e ardhmja e Murillos.

Per kete te fundit ka tre pista angleze: Arsenal, Chelsea dhe Manchester City ne dritare me mundesine per te formalizuar shume shpejt nje oferte. Por kujdes sidomos nga Zenit qe ofron Garay (argjentinas me pasaporte spanjolle) dhe eshte i gatshem qe te shtoj edhe te holla cash per te transferuar Murillon ne Rusi. Nje situate per t’u ndjekur.

Zhvillime te reja per Bruma. Interi e ka bllokuar, por shoqeruesit e mbrojtesit te PSV kane kerkuar siguri sepse nuk mund te presin gjate per shkak se Wolfsburg e deshiron lojtarin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.