Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

500 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Murillo: “U lumturova kur mesova se me kerkonte Interi”

  • On 07/04/2016, 17:09
Murillo ka dhen nje interviste te shkurter per InterChannel:
Ndeshja radhes: Kunder Frosinones duhet te jemi te perqendruar.
Miranda: Eshte nje lojtar dhe nje njeri i madh.Ka shume eksperience dhe perpiqem gjithmone te mesoj prej tij.
Idhulli: Qe i vogel kam patur idhull Cordoben.
Inter: Kur mora vesh se interesoheshin per mua u lumturova shume. Punoj cdo dite per te dhen me te miren time.
© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.