Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

884 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

M’Vila: “Cambiasso i madh, me mire te mos bejme krahasime. Dua Champions League”

M’Vila: “Cambiasso i madh, me mire te mos bejme krahasime. Dua Champions League”
Ardi Deda

Yann M’Vila eshte ndalur perpara Sky pas prezantimit: “Cfare ka ndodhur ne keto vitet e fundit? Ka qene nje periudhe disi e trazuar, kam bere ndonje budallallek jashte fushe qe me ka larguar nga futbolli. Perse kam zgjedhur Interin? Me ka bindur projekti i Ausilios, ideja per tu kthyer ne nivele te cakturara dhe te rifutem serish ne loje ne kampionatin italian. Krahasimi me Cambiasson? Cambiasso ka qene i madh, ka bere gjera te medha. Une kam rrugetimin tim, dhe eshte mire te mos bejme krahasime. Objektivi im? Te luaj sa me shume ndeshje te jete e mundur dhe ti luaj ne menyren me te mire te mundshme. Dua te arrij rezultate te medha ne Europa League dhe dua te luaj Champions League me Interin. Heqja dore nga parate? Do te kem kohe per te fituar, ishte e rendesishme te tregoja serish veten ne nje klub te madh si Inter. Tatuazhi i radhes? Emri i djalit tim”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags