Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 20, 2020

Scroll to top

Top

757 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

M’Vila-Inter gjithnje e me afer. Walter Mazzarri eshte gati te thote po. Tekniku eshte kthyer nga pushimet, tani programohet merkatoja

M’Vila-Inter gjithnje e me afer. Walter Mazzarri eshte gati te thote po. Tekniku eshte kthyer nga pushimet, tani programohet merkatoja
Ardi Deda

Ka te reja per Yann M’Vila ne shtepine Inter. Mesfushori eshte gjithnje e me afer kalimit ne Milano.

Zikaltrit, kane arritur marreveshjen prej kohesh me Rubinin dhe futbollistin. Mazzarri duhet te jepte ok-in per mbylljen e operacionit, por duket se tekniku eshte zbutur ne keto oret e fundit, duke u bindur qe eshte profili i duhur. Tani po shkohet drejt po-se. Tekniku sapo eshte kthyer nga pushimet dhe po programon sezonin e ardhshem se bashku me drejtuesit, duke filluar nga merkato.

Keshtu M’Vila afrohet gjithnje e me shume tek Inter. Tani po vjen dhe pelqimi i Mazzarrit, pengesa e fundit drejt perfundimit te tratatives.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags