Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,038 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

M’Vila, ja perse Rubin Kazan po merr kohe…

M’Vila, ja perse Rubin Kazan po merr kohe…
Bujar Berishaj

Flitet per Yann M’Vila ne studio braziliane te Sky Sport dhe ardhjen e tij tek Inter.

Sipas raportimeve te Gianluca Di Marzio, tratativa mund te mbyllet neser, ose me shume gjasa, Rubin po e shtyn kete tretative sepse nuk deshiron te paguaje shumen e parave qe i kishte premtuar M’Viles ne rast shitje. Kjo shume eshte e barabarte me pjesen qe ai s’do te perfitoje tek Interi duke qene se do te ule rrogen. Nga 3 milion qe merr aktualisht, ai do te mare vetem nje milion ne vitin e pare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.