Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 21, 2020

Scroll to top

Top

247 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

M’Vila ka perfunduar nje pjese te vizitave mjekesore, tani firma. Ndersa Dodò…

M’Vila ka perfunduar nje pjese te vizitave mjekesore, tani firma. Ndersa Dodò…
Xhorxh Gellci

Yann M’Vila do te firmose sot kontraten qe do e lidhe per 4 vjet me Interin. Sot ne mengjes ka bere nje pjese te vizitave mjekesore ne kliniken Humanitas ne Rozzano, sipas asaj qe raporton Gazzetta dello Sport.

Ja permbledhja mbi francezin dhe Dodo, qe do i beje vizitat mjekesore gjate mbasdites: ‘Me ne fund, Yann M’Vila me zikalterit: francezi ka ardhur ne Milano te hene ne mbremje, ne mengjesin e te martes ka shkuar ne kliniken Humanitas per vizitat mjekesore. Ka dale per nje pushim ne 10.40 i veshur me rroba sportive te zeza dhe nje cante ne shpine. Sot do perfundoje vizitat dhe gjate mbasdites do firmose kontraten me zikalterit. Por nuk perfundon ketu dita per lojtaret e rinj zikalter: gjate mbasdites pritet Dodò, brazilian qe vjen nga Roma. Edhe ai do tu nenshtrohet vizitave para se te firmose kontraten me zikalterit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.