Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,620 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

M’Vila-QPR, tratativat po i udheheq Thohir: Ja formula. Kuz, stop Mancio. Khrin…

M’Vila-QPR, tratativat po i udheheq Thohir: Ja formula. Kuz, stop Mancio. Khrin…
Inter Club Staff

Pas fitores me Genoan, sot Interi u rikthye te perqendrohet ne merkato dhe ne vecanti tek shitjet.

Sipas Gazzetta dello Sport, pervec Osvaldos qe ka nje te ardhme te pasigurte, i pari qe pritet te largohet eshte Yann M’Vila i cili eshte nje hap larg Qpr. Tratativa eshte mjaft e avancuar dhe po punohet per huazim te thjeshte pa pagese e per kete ceshtje do te flasin vete Presidentet pasi Erick Thohir eshte shok me Tony Fernandes. Per sa i perket Khrin do duhet te presim disa dite: Nder skuadrat e interesuara per te eshte edhe Hamburgu. Per sa i perket Zdravko Kuzmanovic, ka qene Mancini ai qe ka frenuar tratativat per te.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.