Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

342 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

M’Vila: “Shpresoj qe te bej nje sezon te madh. Deshiroj qe me Interin…”

M’Vila: “Shpresoj qe te bej nje sezon te madh. Deshiroj qe me Interin…”
Inter Club Staff

Fjalet e pare si Interist per Yann M’Vila i cili eshte ndaluar pas stervitjes te thote disa fjale per Inter Channel.

Ja cfare ka thene ai: “Deshiroj te pershendes te gjithe tifozet e Interit dhe dua ti them qe i uroj te bejme nje sezon te madh.”

Je i lumtur qe je ketu?

Natyrisht qe po, jam shume i lumtur qe kam ardhur ne nje klub kaq prestigjoz si Interi. Sic e thash edhe me lart, deshiroj shume qe te bej nje sezon te madh dhe te ndihmoj Interin te rikthehet ne nivelet qe meriton.”

Shihemi te shtunen?

“Po, shihemi te shtunen per konferencen time te shtypit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.