Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

848 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

France Football – Ka mbaruar: M’Vila ka zgjdhur kontraten me Interin dhe do te shkoje…

France Football – Ka mbaruar: M’Vila ka zgjdhur kontraten me Interin dhe do te shkoje…
Inter Club Staff

Interi i ka dhene fund huazimit te Yann M’Vila nga Rubin Kazan.

Edhe France Football (qe eshte nje burim shume i besueshem i lajmeve) ka konfirmuar se eshte zgjidhur kontrata qe lidhte francezin me zikalterit. Tashme, per M’Vila, hapen pista ne Angli si WBA dhe QPR, me kete te fundit ne avanatazh per te.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.