Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 7, 2019

Scroll to top

Top

246 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nagatomo: “Çmimi? Fale Interit dhe tifozeve. Demtimi? Jo i rende. Jam…”

Nagatomo: “Çmimi? Fale Interit dhe tifozeve. Demtimi? Jo i rende. Jam…”
Andi Prifti

Yuto Nagatomo ka marre çmimin si lojtari aziatik me i mire i vitit. I intervistuar nga Inter Channel, mbrojtesi i Interit ka shprehur gezimin e tij: “Jam i kenaqur por ky nuk eshte nje çmim vetem per mua, duhet te falenderoj shoket e skuadres dhe tifozet. Jam shume i lumtur.”

PREZANTIMET ME INTERIN DHE JAPONINE-  “Jam i nderuar qe bej pjese ne Kombetare, duhet te falenderoj dhe shoket qe luajne aty me mua.

ÇMIMI NE ITALi-Do doja ta sillja ne Itali, do pyes nese mund ta bej kete gje.

GJENDJA FIZIKE-Jam mire, vetem u vrava ne pulpe. Nuk eshte problem i madh, po behem mire, do jap maksimumin dhe do rikthehem.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.