Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,165 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nagatomo: “Luajta me zemer, nuk do dorzohem kurre. Sot luajtem te gjithe mire”.

Nagatomo: “Luajta me zemer, nuk do dorzohem kurre. Sot luajtem te gjithe mire”.
  • On 26/10/2016, 23:34

Per Inter Channel u ndal edhe Nagatomo i  cili e komenton keshtu fitoren e sotme: “Sot luajtem te gjithe mire, jam i lumtur sepse fituam. Duhet te jemi te bashkuar, kompakt, te organizuar kjo eshte me e rendesishmja. Une nuk dorzohem kurre, kam luajtur me zemer. Po stervitemi mire, sot kemi mbrojtur te gjithe sebashku dhe kemi sulmuar sebashku, per kete motiv fituam. Nuk eshte e lehte te luash gjithmon ne kete menyre por ne duhet te vazhdojme keshtu”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.