Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

192 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nagatomo, probleme ne kemben e majte. Koha e rekuperimit…

Nagatomo, probleme ne kemben e majte. Koha e rekuperimit…
Inter Club Staff

Yuto Nagatomo kete mengjes i eshte nenshtruar disa kontrolleve mjekesore ne kliniken Humanitas di Rozzano.

Lojtari Japonez u rikthye nga grumbullimi me kombetaren e Japonise me probleme dhe nuk arriti ne asnje moment te stervitjen me pjesen tjeter te skuadres. Sot u krye mbi mbrojtesin e krahut te Interit nje rezonance magnetike e cila evidentoi nje problem ne kemben e majte. Lojtari zikalter pritet te mungoje per 1 jave sepse ka nevoje per disa dite pushim dhe terapi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.