Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,047 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nagatomo, tek Interi trokasin nga Bundesliga. Ne Janar eshte e veshtire por ne vere zikalterit…

Nagatomo, tek Interi trokasin nga Bundesliga. Ne Janar eshte e veshtire por ne vere zikalterit…
Inter Club Staff

Sirena nga Bundesliga per Yuto Nagatomon. Lajmi vjen nepermjet kanalit Tuttomercatoweb, sipas te cileve, mbrojtesi i krahut te Interit ka terhequr vemendjen e shume klubeve gjermane.

E veshtire nje largim e Yutos ne Janar, por me e thjeshte duket per qershorn si transferim. E natyrisht per Interin, Nagatomo nuk eshte aspak i pashitshem dhe perpara nje oferte te mire, zikalterit do e shisnin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.