Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

247 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nainggolan: Inter? Disa klube me kane kontaktuar dhe me kane thene…”

Nainggolan: Inter? Disa klube me kane kontaktuar dhe me kane thene…”
Xhorxh Gellci

Radja Nainggolan nuk tregon per te ardhmen e tij. Mesfushori belg, qe ka perfunduar udhetimin ne Indonezi, konfirmon qe eshte kontaktuar nga disa klube por pergenjeshtron oferta konkrete: “Po, disa klube me kane kontaktuar. Por deri tani nuk ka patur asgje konkrete nga ana e tyre. Kane thene vetem: “Radja, jemi te interesuar per ty.

Nainggolan, gjithsesi, nuk perjashton mundesine e qendrimit tek Cagliari, dicka qe ka shume pak mundesi te ndodhe gjithsesi: “Jam i lumtur tek Cagliari. Njerezit me respektojne. Edhe familja ime jeton aty, eshte vend perfekt per te jetuar. Te shikojme cfare do me sjelle e ardhmja. Merkatoja nuk eshte hapur akoma prandaj presim dhe shikojme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.