Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

938 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nainggolan: “Inter ne renie, por ekonomikisht…”

Nainggolan: “Inter ne renie, por ekonomikisht…”
Xhorxh Gellci

Radja Nainggolan superstar: qe kur ka shkuar ne Indonezi, lojtari i Cagliarit eshte shume i kerkuar dhe gazetat lokale mundohen gjithmone e me shume te njohin aspekte te lojtarit. I arritur ne Pekanbaru, Nainggolan eshte kthyer te flase ne nje konference shtypi per propozimet e ardhura, ne menyre te vecante nga Italia, me Interin dhe Romen ne ndjekje te tij. Ai ka preferuar te mos tregoje shume gjera por ka shpjeguar: “Inter dhe Roma kohet e fundit kane patur rezultate te dobeta dhe duan lojtare per tu ringritur. Inter eshte me i forte ne nivel financiar, por e perseris qe paraja nuk eshte gjeja me e rendesishme. Megjithate, jam i nderuar per keto kerkesa, do te thote qe jam permiresuar si lojtar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.