Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

477 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nainggolan ne Rome: “Do te luaj tek Roma? Te shikojme…”

Nainggolan ne Rome: “Do te luaj tek Roma? Te shikojme…”
Xhorxh Gellci

Radja Nainggolan eshte pare ne aeroportin e Romes, Fiumicino. Mesfushori i Cagliarit, teper i kerkuar nga Inter dhe Roma gjendej ne kryeqytet ne pritje te nje fluturimi qe do e conte jashte Italise. Pasi ka bere foto me disa tifoze dhe ka dhene autografe, lojtari me origjine indoneziane i eshte pergjigjur pyetjes se nje tifozi qe e ka pyetur: “Do te vish tek Roma?” Nainggolan nuk e ka mbyllur aspak kete mundesi duke thene: “Te shikojme, te shikojme.”

Pas pak do te njohe te ardhmen e tij futbollistike, por para kesaj, Radja ka ndermend te shfrytezoje pushimet e merituara. Ka qene vete ai qe e ka treguar kete ne Twitter: “Pershendetje Indonezi! Edhe 48 ore dhe do jem aty, mezi pres momentin qe tju takoj!” Ndersa destinacioni i biletes te kthimit, Rome apo Milano nuk dihet akoma…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.