Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

643 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nainggolan: “Nuk kam marreveshje me Interin ose Romen. Do te zgjedh…”

Nainggolan: “Nuk kam marreveshje me Interin ose Romen. Do te zgjedh…”
Xhorxh Gellci

Radja Nainggolan ka nje marreveshje me Romen? Pergenjeshtrimi vjen direkt nga lojtari qe qarteson qe nuk ka zgjedhur mes verdhekuqve dhe zikalterve, dy klubet me shume te interesuara per te.

“Ke zgjedh mes Interit dhe Romes? Nuk kam arritur asnje marreveshje me ndonje klub ne keto momente, keshtu qe nuk mund te jap nje pergjigje. Do te zgjedh ate klub qe e konsideroj me te mire per karrieren time. Me duan shume klube? Ndoshta sepse kam luajtur mire kete sezon”, ka mbyllur Nainggolan duke qeshur.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.