Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

576 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nainggolan per Sky: “Rezultat i merituar, ata shenuan me fat. Do punojme per tu permiresuar”.

Nainggolan per Sky: “Rezultat i merituar, ata shenuan me fat. Do punojme per tu permiresuar”.
Juxhin Nebiaj

Nuk mund te mungonte as Radja Nainggolan i cili eshte ndalur ne mikrofonat e Sky:

“Rezultat i merituar, kemi bere nje ndeshje te madhe. Golin e pesuam ne nje moment qe nuk e meritonim, ata paten fat dhe topi u devijua. Ndryshe nga ndeshjet e kampionatit ne ditem te reagonim dhe bem ate qe duhej. Duhet te vazhdojme punen: kemi nje skuader te forte. Ne mund te permiresohemi akoma shume me teper. Luajm cdo 3 dite e ne stervitje duhet pak kohe per tu rikuperuar plotesishte. Une jam pak mbrapa me pergatitjet por mund te permiresohem”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.