Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

774 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nainggolan, pushime ne Sardenje: Sapo ka shkuar edhe Branca! Ndersa tani Cellino…

Nainggolan, pushime ne Sardenje: Sapo ka shkuar edhe Branca! Ndersa tani Cellino…
Inter Club Staff

Dicka po leviz. Interi po shtyn fort qe te kete ne gjirin e saj sezonin e ardhshem Radja Nainggolan.

Sipas asaj qe zbulohet nga eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio drejtperdrejt nga website i tij, mesfushori Belg gjendet ne Hotel Forte Village, brenda te cilit ndodhen edhe Vidal, Marchisio dhe Giovinco me familjet e tyre. Dhe qe sot ne mengjes aty ndodhet edhe drejtori teknik i Interit Marco Branca, i cili sapo ka mberritur. Dhe tashme pritet edhe presidenti i Cagliarit Cellino. Do te kete nje takim merkatoje? Ku i dihet. Por Interi vazhdon te ndjeke me kujdes dhe nga afer Nainggolan.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.