Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

532 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nainggolan, vazhdon tratativa mes Interit e Romes. Monchi ka kerkuar Pinamontin: ja detajet

Nainggolan, vazhdon tratativa mes Interit e Romes. Monchi ka kerkuar Pinamontin: ja detajet
Bujar Berishaj

Radja Nainggolan eshte objektivi numer nje i Interit.

Dhe tani arrijne te reja te rendesishme nga studiot e Sky Sport sa i perket tratatives qe eshte ne zhvillim e siper mes Interit dhe Romes.

Gianluca Di Marzio, eksperti i merkatos dhe gazetar i Sky Sport, ka treguar se verdhekuqte kane kerkuar nga Interi qe ne marreveshje per Nainggolan te perfshihet edhe sulmuesi i ri zikalter Andrea Pinamonti.

Pra pervec se kane kerkuar fantazistin e talentuar Nicolo Zaniolo, Monchi ka kerkuar nga kolegu i tij Piero Ausilio qe te perfshihet edhe Pinamonti.

Roma ne anen tjeter po punon per zevendesimin e belgut dhe duket se ate e ka gjetur tek nje profil qe i interesonte Interit ne janar, behet fjale per Javier Pastore.

Po punohet rreth tratatives, pista Inter-Nainggolan eshte me e nxehte se kurre.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.