Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

826 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Napoli punon per Santon, Interi deshiron nje lojtar ne hyrje: kontakt per Gabbiadinin

Napoli punon per Santon, Interi deshiron nje lojtar ne hyrje: kontakt per Gabbiadinin
Bujar Berishaj

Inter po punon me Napolin per Davide Santon.

E ardhmja e mbrojtesit zikalter mund te jete te skuadra e Sarrit. Por ne kete operacion Interi deshiron te perfshij nje lojtar ne hyrje.

Ne fakt zikalterit i kane kerkuar Napolit sulmuesin Manolo Gabbiadini. Ka pasur nje kontakt mes paleve, qe vazhdojne te punojne edhe per transferimin e Santon. Nje aks me drejtim te dyfishte, me Santon drejt Napolit dhe me Gabbiadinin qe kerkohet nga Inter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.