Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,089 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nastasic, sondazh i Milan por Inter eshte ne avantazh: situata…

Nastasic, sondazh i Milan por Inter eshte ne avantazh: situata…
Bujar Berishaj

Angli-Itali, nje mbrojtes me valixhe ne duar.

Behet fjale per Nastasic, nje lojtar i njohur per Serie A. Mbi qender-mbrojtesin e Manchester City ka pasur nje sondazh ne ditet e fundit nga ana e Milan, por aktualisht Inter duket ne avantazh.

Milan me shume i orientuar kah Munoz i Palermo, per te mbyllur per qershor (aktualisht do te vazhdoj me keta mbrojtes) duke konsideruar kontraten e tij ne skadence. Nastasic eshte ne dalje nga City, Interi i Mancinit vezhgon i interesuar dhe provon te pershpejtoj. Milan leviz shenjestren mbi Munoz. Valsi i mbrojtesve eshte gati per te nisur.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.