Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

123 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Natalino: “Jane tragjedi si keto qe me bejne te mendoj se…”

Natalino: “Jane tragjedi si keto qe me bejne te mendoj se…”
Inter Club Staff

Felice Natalino eshte rikthyer te shkruaje ne rrjetet sociale dhe kete e ka bere pas lajmit te trishtueshem te Astorit.

Felice Natalino ka qene nje lojtar i Interit i dale nga Primavera (nje nder me te talentuarit), por per shkak te problemeve ne zemer, ai u detyrua ta lere futbollin.

Keto kane qene fjalet e tij ne Twitter:

“Ishte prej disa kohesh qe nuk shkruaja, por jane keto tragjedi qe ndonjehere me bejne ta shikoj goten gjysem plot. Me bejne te mendoj se jam une ai me fat. Me bejne te mendoj se sa e rendesishme eshte te jetosh cdo dite sikur te ishte e fundit. U prehsh ne paqe, Astori.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.