Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

117 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Natalino tregon: Interi me ka shpetuar jeten.

Natalino tregon: Interi me ka shpetuar jeten.
Xhorxh Gellci

Felice Natalino eshte nje djale qe mjafton ta shikosh per te kuptuar se cfare njeriu eshte. Njeri i mrekullueshem, i edukuar qe nga dita e pare qe ka shkelur ne Interello. Dhe pastaj Appiano, debutimi ne skuadren e pare me Benitez, emocionet e shumta per nje talent qe vetem fati i keq e ka ndaluar. I operuar ne zemer, ka qene frika per me te keqen po tani Felice ja ka dale. Dhe kete e ka treguar ne Gazzetta dello Sport: “Interi me ka shpetuar jeten”, – fjalet e mbrojtesit qe pastaj thote: “Nuk e di nese do te luaj ende futboll, kjo do te shikohet. Por duhet te falenderoj kete shoqeri.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.