Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 17, 2019

Scroll to top

Top

2,060 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Angli: “50 goditjet e mundeshme te Premier League: Ne liste dy zikalter”

Ne Angli: “50 goditjet e mundeshme te Premier League: Ne liste dy zikalter”
Inter Club Staff

Shtypi anglez ka krijuar nje liste me 50 lojtare qe shum shpejt ne merkaton e dimrit mund te transferohen ne gadishullin Britanik. Ne kete liste figurojne edhe dy lojtare zikalter:

Patrick Olsen (Inter-Arsenal) – Gunners e kane vene ne shinjester dhe ai mund te jete dakord qe te punoje me nje tranjer si Arsene Wenger qe ne kohet e fundit ka nxjerre mjaft talente ne skenen boterore. Por tani per tani Interi beson shume tek danezi, kshuqe per Londinezet do jete shume e veshire ta marin nga Milano. Mundesite 4/10.

Alvaro Pereira (Inter-Tottenham) – Pasi e ndoqi ne vere, Tottenham eshte i gatshem te rikthehet ne gare per te ne Janar. Ai eshte nje nxenes i Andre Villas Boas qe nga koherat e Portos, dhe tekniku Portugez e kishte kerkuar ate qe kur ishte tek Chelsea. Shum shpejt mund ta ritakoje. Mundesite 6/10.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.