Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,581 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Angli: “Inter pergatit oferten per Lennon: ja kerkesa e Spurs…”

Ne Angli: “Inter pergatit oferten per Lennon: ja kerkesa e Spurs…”
Bujar Berishaj

Inter po pregadite te formuloj nje oferte per Aaron Lennon.

Lojtari nuk eshte ne zemergjeresine e Pochettino dhe eshte kerkuar edhe nga Hull City e QPR, qe e duan ne huazim. Tottenham, ashtu sic shkruan Daily Star, deshiron 7 milione sterlina, apo me saktesisht 9 milione euro, kurse Inter do te propozonte nje shkembim me Guarin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.