Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

512 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Angli: Moyes, i gjithi per Ranocchian ne janar?

Ne Angli: Moyes, i gjithi per Ranocchian ne janar?
Ardis
  • On 11/12/2013, 12:09

David Moyes po pergatit sulmin per Andrea Ranocchian. Lajmi vjen nga portali britanik SportDirect News, sipas te cilit menaxheri i Red Devils ka gati oferten per te prezantuar tek zikaltrit ne prag te merkatos se janarit. Nje qellim i qarte per te gjetur nje pasardhes per Rio Ferdinand dhe Nemanja Vidic, tashme ne fund te karrieres se tyre. Konkurrenca per numrin 23 te Interit perfaqesohet nga Tottenham, Chelsea dhe Arsenal.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.