Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

931 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Angli: Rodgers deshiron Guarin, Balotelli ne marreveshje?

Ne Angli: Rodgers deshiron Guarin, Balotelli ne marreveshje?
Bujar Berishaj

Shtypi anglez nuk heq dore dhe vazhdon te shtyj Mario Balotelli tek Inter.

Por nuk behet fjale per vetem nje takim merkatoje mes zikalterve dhe te kuqve. Ashtu sic shkruan sot Sunday People, anglezet mund te shenjestrojne mesfushorin e Interit, Fredy Guarin per nje arsye fondamentale.

Formacioni i Brendan Rodgers ka shpenzuar shume ne vere dhe ne janar do te bej operacione vetem si huazime dhe keshtu zikalterit do te ishin te gatshem ta shisnin kolumbianin me titull te perkohshem kundrejt nje opsioni per blerje ne vere. Eshte e mundshme edhe lamtumira e sulmuesit nga Brescia, qe ne Mereyside nuk ka bindur. Dhe ne kete pike, kush e di qe dy tratativat nuk mund te perputhen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.