Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

519 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Angli vazhdojne te mbeshtesin zerat per nje kalim te mundshem te Dzeko tek Interi ne vere!

Ne Angli vazhdojne te mbeshtesin zerat per nje kalim te mundshem te Dzeko tek Interi ne vere!
Inter Club Staff

Mediat ne Angli vazhdojne te mbeshtesin zerat qe shikojne tek Interi ne qershor gjigandin e sulmit te Manchester City-t, Boshnjakun Edin Dzeko. Duket se Britania e Madhe eshte bere per Interin si El Dorado, pas sigurimit te Vidic dhe zerave per Sagna dhe Capue, tani e ka radhen Dzeko dhe pritet te mos jet i fundit.

Eshte e qarte qe Erick Thohir ka hedhur syte ne Premier League per te perforcuar sulmin sezonin qe vjen. Boshnjaku do te ishte dakort me nje kalim ne Milano sepse Aguero dhe ardhja e Alvaro Negredo tek Citiziens, vendi i titullarit per te eshte bere shume i veshtire.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags