Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

945 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Argjentine – Sampaoli ka vendosur, Icardi jashte Boterorit ne Rusi: ja motivet

Ne Argjentine – Sampaoli ka vendosur, Icardi jashte Boterorit ne Rusi: ja motivet
Inter Club Staff

Kapiteni zikalter, sipas asaj qe tregon Fox Sports, do te jete jashte Boterorit qe do te luhet ne vere ne Rusi. Fox vazhdon edhe me tej, duke shpjeguar motivet e kesaj zgjedhje.

Boterori ne Rusi po afrohet cdo dite e me shume dhe lajmi qe vjen nga Argjentina eshte teper i rendesishem dhe ka te beje pikerisht me perberjen e skuadres Albiceleste. Ashtu si tregohet nga Luciana Rubinska e Fox Sports Argjentine, Mauro Icardi nuk do te jete i grumbulluar nga Jorge Sampaoli per Boterorin.

Motivet kryesore jane dy: si fillim peshon rendimenti jo pozitiv i sulmuesit argjentinas me bluzen e kombetares si dhe raportet negative qe ai ka me disa lojtare te Argjentines.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.