Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

457 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne France: “Aspak Inter, ja ku do te luaje Taider”

Ne France: “Aspak Inter, ja ku do te luaje Taider”
Andi Prifti

Saphir Taider eshte gati te largohet nga Bologna, por jo per Interin, ashtu siç eshte folur javet e fundit. Ne fakt, sipas disa lajmeve qe kane dale ne shtypin francez, mbi mesfushorin e vitit te lindjes 1992 eshte Bayerni i Mynihut. Klubi bavarez ka derguar disa emisare per ta vezhguar nga afer dhe ne ditet e ardhshme do te beje oferten per klubin e Bolognas.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.