Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 27, 2020

Scroll to top

Top

2,622 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne France – Interi kerkon Pepe nga Lille, nje tregues ky i Mourinhos tek Interi

Ne France – Interi kerkon Pepe nga Lille, nje tregues ky i Mourinhos tek Interi
Inter Club Staff

Interesi i treguar ditet e fundit nga ana e Interit per bomberin e Lille, Nicolas Pepe me sa duket  sipas asaj qe thuhet ne France fsheh nje tregues te rendesishem te tranjerit te ri te Interit sezonin e ardhshem. 

Sipas portalit transalpin Infofoot, duket se deshira e Interit per te blere lojtarin lind pikerisht nga mundesia qe Jose Mourinho mund te jete tranjer i ardhshem i zikalteve.

Tekniku portugez e ka ne krye te listes lojtarin sepse e vlereson shume dhe e ka ndjekur nga afer kohet e fundit.

Kjo edhe per shkak te miqesise se portugezit me drejtorin sportiv te Lille, Luis Campos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.