Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,272 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Itali – Felipe Melo drejt Kines?

Ne Itali – Felipe Melo drejt Kines?
Inter Club Staff

Felipe Melo nuk ka hyre ne zemrat e Interistave, kjo gje nuk eshte e re dhe pothuajse dihet tashme.

Por sipas asaj qe shkruhet nga Tuttosport sot, idea e skuadres zikalter eshte qe te hidhet ne sulm per nje mesfushor (pelqehet Lucas Biglia), dhe Gnoukouri do te huazohet. Nderkohe pervec tij pritet te largohet edhe Davide Santon, Dodo, Biabiany si edhe njeri nga Eder ose Jovetic.

Por sipas Tuttosport, ne dalje eshte edhe Felipe Melo sepse ndodhet i fundit ne listen e titullareve. Braziliani ka pak oferta dhe nje rroge te majme, prandaj nuk perjashtohet nje shitje e tij tek skuadra Kineze ne pronesi te Suning, Jiangsu.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.