Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,835 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Ausilio po pergatit shitjet e lojtareve dhe me pas…

Sky – Ausilio po pergatit shitjet e lojtareve dhe me pas…
Inter Club Staff

Pasi Ausilio ka blere lojtaret e kerkuar nga tekniku (ne pritje te zhbllokimit edhe te ardhjes se Gary Medel), ai tashme po mendon per shitjen e disa lojtareve dhe krijimin e nje buxheti te vogel.

Hugo Campagnaro tashme eshte vetemnje hap larg Sampdorias. Mbaye do te shkoje ne huazim tek Genoa. Alvarez i pelqen Monaco-se. Laxalt i pelqen edhe Cagliarit edhe Real Sarangozes. E ne fund Fredy Guarin: Javen qe vjen prokuratori i tij do te takoje Interi per te folur per te ardhmen e tij. Gjithashtu edhe Kuzmanovic, Silvestre dhe Schelotto jane me nje kembe jashte Interit.

Pas shitjes se tyre, Ausilio do te mundohet te mare nga Porto Rolandon i cili po pret me padurim te kaloje tek Interi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.