Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,481 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne janar mund te vije nje mesfushor: emrat…

Ne janar mund te vije nje mesfushor: emrat…
Donald Elmazi

Me deshtimet e kerkimeve verore, Interi do te rikthehet, me shume probabilitet, ne sulm per nje mesfushor. 

Ne fakt, Kuzmanovic nuk ka bindur akoma Walter Mazzarrin dhe Cambiasso vuan peshen e moshes. Emri i nxehte eshte gjithmone ai i Fernandos se Portos per dy motive: ka nje kontrate qe i skadon ne 2014( me nje cmim relativisht te ulet) dhe raportet midis dy shoqerive jan te shkelqyera. Alternativa eshte ajo e Wellington te San Paolos. Branca dhe Ausilio, praktikisht e kishin bllokuar ne vere po pastaj tratativa deshtoi edhe pse me insistimin e dirigjences zikalter. Ne fund, mbetej sugjerimi Radja Nainggolan. Lojtari i Cagliarit mund te jete dhurata e mireseardhjes se Erick Thohir duke pare dhe konsideruar qe ai ka origjine indonesiane dhe do te shkonte ne menyre perfekte me projektin e manjatit nga Xhakarta(te marre lojtare te rinj dhe te konfirmuar).

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.