Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

626 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Kolumbi: “Guarin, deri tani pak vazhdueshmeri. Duhet te konfirmohet dhe ne Kombetare dhe me Interin…”

Ne Kolumbi: “Guarin, deri tani pak vazhdueshmeri. Duhet te konfirmohet dhe ne Kombetare dhe me Interin…”
Andi Prifti

Ne Kolumbi entuziazmi per kualifikimin ne Boterorin 2014 ne Brazil eshte ne nivelet maksimale. El Heraldo, me ane te sitit online ne Intenet, ka paraqitur protagonistet e ndeshjes te komanduar nga Jose Pekerman. Mes ketyre, ja dhe bilanci i Fredy Guarin: “Nuk ka treguar shume vazhdueshmeri, ka vepruar gjithmone nen hijen e Abel Aguilar. Por sapo hyri dha kontributin e tij. Duke konsideruar nivelin qe ka treguar me bluzen e Interit, nga ai pritet shume, edhe ngaqe akoma nuk eshte konfirmuar ne Kombetare. Per te nje prezantim i pranueshem kunder Uruguajit dhe nje impakt i mire kunder Kilit. Ka shenuar ne Barraquila kunder Venezueles.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.