Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

479 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Meksike jane te sigurte: Interi shume afer Miguel Layun…

Ne Meksike jane te sigurte: Interi shume afer Miguel Layun…
Inter Club Staff

Nga Meksika vjen nje lajm me nje emer te ri per krahet. Sipas asaj qe shkruhet ne aztecadeportes.com, Interi eshte shume afer Miguel Layun, lojtar i ditelindjes 1988 dhe titullar ne kombetaren e sukseshme te Herreras ne Boteror.

Ai eshte nje lojtar qe luan me kemben e djathte dhe ne krahun e djathte por mund te luaje pa problem edhe ne te majten. Layun ka nje te kaluar tek skuadra e Atalantes dhe ka nje pashaporte komunitare. Sipas asaj qe shkruhet nga koleget e Amerikes, vezhguesit zikalter kane mbetur te goditur nga prezantimet e Layun kunder kundershtareve te nivelit Neymar, Perisic dhe Robben.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.