Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

548 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne prag te Inter-Saint-Ettiene: formacioni i mundshem i francezeve…

Ne prag te Inter-Saint-Ettiene: formacioni i mundshem i francezeve…
Bujar Berishaj

Ndeshje e rendesishme neser ne mbremje per Saint-Ettiene, duke konsideruar nje klasifikim qe i sheh ata me vetem nje pike avantazh ne krahasim me Dnipro dhe Qarabag. Per tu perballur me Interin e Mazzarrit, tekniku nga Marseja duket i gatshem qe te vendos ne fushe 11-shen me poshte:

SAINT-ETIENNE (4-2-3-1): Ruffier; Théophile-Catherine, Bayal Sall, Perrin (C), Tabanou; Clement, Lemoine; Hamouma, Cohade, Monnet-Paquet; Van Wolfswinkel.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.