Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,186 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne pritje te qershorit, Interi per janarin, po mendon per nje regjizor: i pari ne liste eshte…

Ne pritje te qershorit, Interi per janarin, po mendon per nje regjizor: i pari ne liste eshte…
Inter Club Staff

Ne pritje te kuptohet se cfare do te ndodhe ne muajn qershor, merkato e Interit do te fokusohet mbi te gjitha tani tek regjizori ne mesfushe.

Lassana Diarra eshte objektivi i pare, Badelj (qe nuk po rinovon me Fiorentinen) eshte i dyti por ne kete liste jane edhe Rincon, Schneiderlin dhe Obi Mikel qe eshte ofruar nga vetem Chelsea.

Ne rrugen Vittorio Emanuele po mendohet njekohesisht edhe ne prespektive per 2017-2018. Suning per shembull ka idene qe Interi te italianizohet me shume si skuader (ne liste per ne qershor jane lojtaret e datelindjes pas 90 si Verrati, Berardi dhe Bernardaschi).

(Gazzetta dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.